O firm� Podpora Obchod Kontakty E-Shop Jít na domovskou stránku
Jít na domovskou stránku

Banner
Menu
Suma LoginOnline návštěvníků:
Návštěvníků: 1319
Uživatelů: 0
Vyhledávání
Reklama

Canon partner SIP2

microsoft_partner_bl

ESET

cetelem
 
toners
 
 
Kuneš Martin

SUMA je ZELENOU FIRMOU!

Nejsme lhostejní k životnímu prostředí! Zajímá nás, že elektroodpad je nejrychleji rostoucím „druhem“ odpadu! Vstoupili jsme proto do projektu určeného všem firmám, které tento problém nenechává v klidu a uvědomují si svou sociální zodpovědnost. Hlavním cílem projektu Zelená firma je zabránit, aby elektroodpad končil na skládkách komunálního odpadu.

V České republice ročně vznikne 133 tisíc tun elektroodpadu!

 

Co je to elektroodpad?

Elektroodpadem se stávají vysloužilé elektrospotřebiče. Mezi elektrospotřebiče se řadí všechna zařízení, která fungují na elektrický proud nebo na baterie.

Proč třídit elektroodpad?

Elektrospotřebiče obsahují mnohé nebezpečné látky, jako je rtuť, olovo, kadmium, brómované zpomalovače hoření a další, ale také velké množství recyklovatelných a využitelných materiálů, např. železo, ocel, hliník, měď a také mnoho druhů vzácných kovů a jiné hodnotné součásti, které lze znovu využít. Proto je důležité všechny elektrospotřebiče důkladně třídit a následně ekologicky likvidovat.

Co mám udělat, když chci třídit elektroodpad?

Právě proto, abyste mohli snadno a pohodlně třídit svůj elektroodpad, vstoupila naše firma do projektu Zelená firma. Jednoduše nepotřebný elektrospotřebič vezměte s sebou do našeho obchodu a vhoďte ho do připraveného sběrného boxu, nebo ho předejte některému z našich zaměstnanců.

Co se stane s elektrospotřebiči, které odevzdáte na recyklaci?

Elektrospotřebiče, které odevzdáte do sběrného boxu, odveze kolektivní systém sběru elektroodpadu REMA Systém na zpracování do specializovaných zpracovatelských společností. Některé z těchto společností jsou takzvané chráněné dílny zaměstnávající spoluobčany se sníženou pracovní schopností. Všechny elektrospotřebiče jsou následně pečlivě rozebrány na recyklační lince. Velká pozornost je věnována oddělení nebezpečných složek, které vyžadují speciální nakládání. Dále se od sebe oddělí druhotné suroviny a ostatní složky, které se využijí k výrobě energie.


* Tonery je ovšem možno předat k ekologické likvidaci přímo našemu obchodníkovi
 

Otevírací doba
Pobočka Praha 4:
Antala Staška 1074/53a
tel.: +420 241 021 999
Po: 9:00 - 18:00
Út: 9:00 - 18:00
St: 9:00 - 18:00
Čt: 9:00 - 20:00
Pá: 9:00 - 18:00
So: 9:00 - 13:00
Ne: zavřeno

SUMA s.r.o., Antala Staska 53a, Praha 4, www.ss.cz , tel.: +420 241 021 999, GPS: N 50.0830556, E 14.7497222

Skype Me™!
Informace

Anketa
Co plánujete koupit vašim školákům?
 
O firm� Obchod E-shop Servis Kontakty
TOPlist organizasyon