Kariéra

Naši firmu tvoří parta IT nadšenců, pro které není nic problém. Jsme profesionálové ve svém oboru a naší prioritou je spokojený zákazník. Neustále se zdokonalujeme, školíme a reagujeme na nejnovější trendy v oboru. 

Díky podpoře našich zákazníků získáváme opakovaně ocenění za nejlepší provozovnu Prahy 4

Naše práce nás prostě baví! A zrovna teď hledáme posily do našeho týmu na níže uvedené pozice. 

Možná jste to právě vy, koho usilovně hledáme!

 

 

Programátor C#

Hledáme programátora C# pro samostatný vývoj projektů. Staneš se prvním členem nového týmu a jestli budeš dobrý, můžeš se v budoucnu stát team leaderem!


Požadujeme, abys měl aktivní přístup, byl ochotný se učit nové věci a byl spolehlivý. Musíš umět C#, .NET, JavaScript. Výhodou bude znalost Entity Framework, DevExpress, případně T-SQL.


Nabízíme, možnost zaměstnaneckého pracovního poměru na plný úvazek, nebo práci dodavatelským způsobem, s odpovídajícím finančním ohodnocením a cílové prémie. Dále pružnou pracovní dobu, home office, příspěvky na nákup technického vybavení. A v neposlední řadě prima kolektiv, možnost společných mimopracovních aktivit (výlety, kola, hory a mnoho dalších), příležitost pro neustálé zdokonalování se, profesní růst a další benefity.


Tak nám pošli životopis, nebo si rovnou domluv osobní schůzku, kde proberme vše, co tě zajímá! 

 

 

Pracovník technické podpory - helpdesk

Jsi tím, kdo snadno pochopí a dokáže správně definovat problém? Umíš poradit? Rád pomáháš ostatním? Pak je toto místo právě pro Tebe!


Náplní tvé práce bude poskytování komplexní podpory uživatelům našich informačních systémů, vytváření nových požadavků na vývojové oddělení, školení nových uživatelů, nasazování systémů u nových zákazníků, testování nových verzí, vytváření uživatelské dokumentace a znalostní databáze.


Požadujeme, abys měl chuť dál se rozvíjet, zájem o obor informačních technologií, velmi dobré komunikační schopnosti, znalost kancelářských programů (Word, Excel, ...), schopnost řešit dané úkoly samostatně nebo s podporou svého týmu, pozornost a analytické schopnosti.


Výhodou bude, pokud budeš mít orientaci v databázích, orientaci v internetových technologiích, povědomost o programovacích jazycích, znalost obchodně ekonomických procesů a řidičský průkaz skupiny B. Energická a pozitivní osobnost je velkou výhodou.


Nabízíme, flexibilní pracovní podmínky, možnost home office, příležitost pro neustálé zdokonalování se a profesní růst, široké spektrum školení, adekvátní platové ohodnocení včetně prémií, bonusů a odměn. Dále příspěvky na nákup technického vybavení a prostor pro poznání nejmodernějších IT technologií. V neposlední řadě i prima kolektiv a možnost společných mimopracovních aktivit (výlety, kola, hory a mnoho dalších).


Třeba jsi právě Ty chybějícím článkem našeho týmu. Tak neváhej a napiš!

  • *
  • *

Pro kontakt použijte kontaktní formulář, nebo nás kontaktujte přímo.