Novinky
Archive by tag: SUMAZpět
April 2020

Office 365 se mění na Microsoft 365

Kromě přejmenování slova Office na Microsoft se mění i názvy jednotlivých produktů. Nová finální varianta bude srozumitelnější, protože se bude používat rozdělení Basic, Standard a Premium. K přejmenování dochází od 21.4.2020. od 15.hodin, kdy bude spuštěn prodej produktů s novým názvem. Funkce, skladba a ceny zůstávají stejné.
[+] Zobrazit celé

Kamenná prodejna se postupně vrací k běžnému provozu

Vážení zákazníci, od pondělí 20.4.2020 se začínáme postupně vracet k běžnému provozu naší kamenné provozovny. Přesto, pro ochranu zdraví našich zaměstnanců i vás, našich zákazníků, prosíme o dodržování některých základních pravidel.   1. Prodejna je otevřena, rádi vás obsloužíme ...
[+] Zobrazit celé
March 2020

Kamenná prodejna, krizový provoz

Z důvodu nebezpeční nákazy koronavirem zavádíme s platností od 17.3.2020 tento Krizový provoz kamenné provozovny. Krizový provoz bude v platnosti do odvolání. Pokud by došlo ve vývoji nákazy k dramatickým změnám, budeme situaci znovu řešit a o změnách vás budeme informovat.   Veškerá opatření, kter&a...
[+] Zobrazit celé
March 2018

SUMA Pony League 2018

Každoročně jsme pořadatelem mezinárodního kadetského baseballového a softballového turnaje SUMA PONY LEAGUE. Tento turnaj je jedním z prvních turnajů v roce. Turnaj je připraven pro kluky a holky ve věku od 13 do 16 let a je svým pojetím naprosto ojedinělý. Těší nás nadšení a dobré odezvy z těchto turnajů, proto budeme v této tradici rádi pokračovat.
[+] Zobrazit celé
April 2017

SUMA Pony League 2017

Mezinárodní baseballový a softballový turnaj mládeže.
[+] Zobrazit celé
June 2016

Mezinárodní den dětí 2016

 I v letošním roce jsme již tradičně pořádali oslavu MDD v SUMĚ. Děkujeme všem za účast a doufáme, že se vám u nás líbilo a že jste si tento den užili, stejně jako my. Sešlo se vás požehnaně a my jsme za to velmi rádi! Snímky z celého dne najdete v naší fotogalerii.
[+] Zobrazit celé