Prodej výpočetní techniky

Dodávkami v oblasti IT se zabýváme již od založení společnosti a nemyslíme tím jen samotný prodej notebooků, počítačů, serverů, tabletů, telefonů, komponent, periferií, spotřebního materiálu operačních systémů a dalších.

Dodávky IT vnímáme jako proces, ve kterém věnujeme osobní péči již při výběru toho správného produktu

Myslíme na celý proces od prvního kontaktu, nejlépe při osobní jednání se zákazníkem, dále vytvoření nabídek, přes proces objednání až po finálové předání, nebo případnou instalaci dle požadavků u zákazníka ve firmě či v domácnosti. Mimo osobního přístupu na naší kamenné prodejně mohou naši zákazníci využít i našeho internetového obchodu www.ss.cz

Prodej Hardware

  • Základem dodávek výpočetní techniky je pro nás komunikace se zákazníkem, shrnutí k jakému účelu, do jakého prostředí a pro jakou výtěžnost je technika pořizována. Neopomenutelným aspektem při nákupu techniky je pro klienta také finanční nákladnost.
  • Při návrhu řešení přihlížíme vždy ke kvalitě nabízené techniky, k využití posledních trendů ve vývoji IT a k poměru mezi nabízenou cenou a výkonem. Shrnutím těchto aspektů teprve dospějeme k nabídce technického řešení a cenové kalkulaci.
  • Nabízíme vždy takové řešení, které optimálně kloubí požadavky na dodávanou techniku s možnostmi na trhu.

Prodej software

  • Správný výběr programového vybavení není jednoduchou záležitostí. Programové vybavení svou cenou není jen doplněk k hardware, jak se mnohý uživatel domnívá, ale mnohdy je jeho nákup mnohem nákladnější než vlastní hardware.
  • Návrh a instalaci programového vybavení je vždy lepší nechat na odborníkovi. Vybereme optimální model licencování tak, aby veškerý software byl legální při co nejnižší ceně.

Počítače SUMA

  • Dnešní trend v oblasti počítačů a notebooků upřednostňuje nákup značkových strojů od předních světových výrobců, jako jsou např.: DELL, LENOVO a HP, kde jakožto certifikovaný prodejce nabízíme kompletní portfolio a poradenství.
  • Zároveň našim klientům poskytujeme konzultace, konfigurace a následné sestavení počítače na míru, cílovou skupinou jsou zejména uživatelé výkonných herních, či vývojářských aplikací
  • Do našich sestav vybíráme pouze značkové komponenty renomovaných firem a klademe důraz na vyváženost a spolehlivost těchto sestav. Dbáme na to, aby výkon našich počítačů byl maximální v dané konfiguraci a práce s nimi byla uživatelsky příjemná.