Pokud se při práci nechcete vůbec o vaše IT starat, je pro vás ideální řešení nevlastnit žádnou techniku. Jednoduše si ji pronajmout. Jedná se o jednoduché a moderní řešení. Pokud pro práci budete používat techniku dlouhodobě, mělo by se i jednat o dlouhodobý pronájem. Technika, která není vaše, vám nezestárne...

Pavel BretV případě dlouhodobého pronájmu dodáváme klientovi k užívání techniku konfigurovanou přímo na míru, na práci, pro kterou ji bude využívat. Smluvně dohodneme i předpokládanou délku nájmu ( běžně 1 - 3 roky), od které se odvíjí cena nájmu. Po skončení této smluvní doby, může být nájem po dohodě s klientem ukončen a nahrazen novou aktuální technikou. Pokud technika klientovi vyhovuje a nechce nic měnit, může být pronájem prodloužen. Nebo může být technika klientem, či jeho zaměstnanci odkoupena za zvýhodněných podmínek. Ve smlouvě pamatujeme i na nenadálé okolnosti, kdy klient potřebuje techniku rozšířit, nebo naopak nájem ukončit dříve, než původně předpokládal.

 

Technika vždy plně funkční. 

Klient, který využívá námi pronajímanou techniku se nemusí bát, že by nemohl pracovat, pokud by najatá technika měla poruchu. V případě závady mu po dohodě dodáme náhradní techniku, aby mohl nerušeně pokračovat v práci.

 

Co lze dlouhodobě pronajímat

  • Počítače
  • Notebooky
  • Servery
  • Aktivní síťové prvky
  • Tablety
  • Tisková řešení
  • Vše co vás ještě napadne . . .

Jako dlouholetý Microsoft Gold partner vám můžeme nabídnout nejen pronájem techniky, ale také pronájem Microsoft licencí v programu SPLA, nebo CSP. V rámci pronájmu tedy nabízíme ucelené řešení, nikoliv jen holé technické vybavení. Na žádost klienta jsme také schopni zajistit umístění pronajaté techniky v datovém centru.

 

Proč naši klienti tuto službu využívají?

Hlavním důvodem jsou finanční úspory a volné finanční prostředky, a to díky přesunu nákladů z oblasti investic do oblasti pravidelných provozních nákladů. Odpadá nutnost evidence majetku a kontrola jejího opotřebení, plánování obnovy a rozpočty na investiční rozvoj IT, klient počítá pouze s měsíčním nákladem na IT, či detailně s měsíčním nákladem na IT jedné pracovní pozice. Klient takto může pro svou práci využívat vždy nejmodernější techniku bez kompromisů.

 

Jak se zbavit všech IT starostí?

Obzvláště v kombinaci s našimi dalším programy správy ICT, jako jsou SLA, CSP a Suma Safe získává klient prostor pro realizací cílů svého podnikání s využitím špičkových informačních technologií a za podpory našeho spolehlivého technického týmu. Takový klient se nemusí o IT starat vůbec, může věnovat čas pouze rozvoji svého podnikání za podpory nejmodernějších technologií, nebo tomu - co ho právě baví.  

  

Pavel Bret

Co potřebujete půjčit?
Buď to mám, nebo to seženu ...    

Pavel Bret