Děkujeme Vám, že jste navštívili naše stránky a chcete se o nás dozvědět víc.

 

Kdo jsme a kam směřujeme 


Jsme výhradně českou společností založenou v roce 1995, i když ve formě fyzické osoby jsme na trhu IT ještě od dva roky déle. Firma byla založena jako společnost zabývající se tvorbou programového vybavení, analýzou a zpracováním dat. Hned ve druhém roce jsme ale svou činnost rozšířili i na dodávky výpočetní a kancelářské techniky, včetně montáže vlastních počítačových sestav. Dalším logickým krokem bylo rozšíření našich služeb na komplexní správu ICT.

Daniela SýkorováKvalitou naší práce a korektním jednáním jsme si vybudovali okruh stálých zákazníků, kterým poskytujeme komplexní servis výpočetní techniky. Úspěšnou účastí v mnoha srovnávacích testech a prezentacích v médiích jsme se dostali do povědomí široké veřejnosti a v důsledku toho počet našich zákazníků dynamicky rostl.

Dnes se naše společnost zaměřuje především na tyto čtyři hlavní směry správa ICT, vývoj software a prodej a servis techniky. Komplexní nabídku doplňují naše další nabízené služby, které plynule rozšiřujeme. 

Více jak 25 let naší práce stojí za vybudováním pevné pozici na trhu IT. Jsme vnímáni jako stabilní, důvěryhodný a profesionální tým, který si poradí se správou ICT v celém spektru oborů kde je IT využíváno.

 

Naše služby jsou směřovány do podniků jakékoliv velikosti, ale i do domácností. Jsme dodavatelem prvních počítačů i výkonných serverů s pokročilou správou a složitou konfigurací. Poskytujeme správu ICT rodinným firmám i nadnárodním korporacím. Software vyvinutý naší společností využívají komerční subjekty, ale i státní správa. Naší nejlepší reklamou a smyslem naší dlouholeté práce je spokojenost našich zákazníků.

Neexistuje zákazník, který by byl pro nás příliš malý nebo příliš velký. Celý náš tým který dělá svou práci rád a na profesionální úrovni - je vám plně k dispozici.


Nejen naše portfolio klientů, ale i náš tým se v čase rozrůstá. Kromě důrazu na znalosti a profesionalitu nových kolegů v našem týmu, klademe také důraz na jejich zodpovědnost a morální kredit. Velmi důležité je pro nás respektování firemního kodexu, ve kterém je pevně zakotvený férový přístup ke klientovi a osobní zodpovědnost za odvedenou práci. Naši lidé nejsou jen obchodníci, nebo technici – jsou to především vaši partneři.

Naše společnost byla a je postavena na důvěře mezi námi a našimi klienty.
Dělali jsme a děláme vše proto, abychom takovou důvěru nezklamali.

  

Daniela Sýkorová

Jsme připraveni na nové výzvy, máte nějakou?    

Daniela Sýkorová