I v letošním roce bychom vás opět rádi všechny pozvali na turnaj SUMA Pony League. Ještě více než kdy předtím, jsme rádi že se můžeme sejít na hřišti při tom co nás spojuje a tím je sport - tím je baseball. Každému z hráčů i návštěvníků přejeme, aby si z Prahy odvezl skvělé sportovní zážitky.

Droid nápověda

Veškeré informace kolem turnaje, statistiky, seznam týmů, jednotlivá hřiště, rozpis zápasů, další informace a perličky ze „zákulisí“ můžete sledovat na naší facebookové stránce facebook.com/SumaPonyLeague a webu eagles.cz.

 

Když jsme v roce 2005 poprvé dostali možnost sponzorovat turnaj SUMA PONY LEAGUE, byl to turnaj pro pár týmů na jednom hřišti. Přesto jsme neváhali ani okamžik. Slyšet byla pouze čeština. Už tehdy byla vidět radost ze hry a nasazení mladých lidí, pro které je každý míč, každý odpal, každý okamžik hry důležitý. Tehdy vzniklo pouto, které nás k baseballu a turnaji SUMA PONY LEAGUE pojí dodnes.

Uplynula řada let a turnajem prošlo mnoho týmů z různých zemí. Hřiště ožívala řadou různých jazyků, ale jednou společnou řečí. Baseball – to je to co všechny spojilo a svedlo ve stejný čas do stejného místa. Hra, která v sobě snoubí taktiku, přesnost, rychlost, sílu, trpělivost, sebevědomí, rozhodnost a nasazení až do posledního okamžiku. Podporou týmu se zde rozvíjí to nejlepší z každého jednotlivce.

Přesto, že v budoucnu každého z mladých hráčů osud zavede jinou cestou, věříme, že to co jim tento sport dal, v nich již navždy zůstane. Jsme přesvědčeni, že motivace právě mladých lidí je nesmírně důležitá a jsme rádi, že můžeme v této oblasti pomoci. Je nám velkou ctí, že můžeme být u toho.

Letošní turnaj se blíží a ještě více než kdy předtím, jsme rádi že se můžeme sejít na hřišti při tom co nás spojuje a tím je sport - tím je baseball. Každému z hráčů přejeme, aby si z Prahy odvezl pouze hezké sportovní zážitky.

Nejdůležitější není vítěz, ale hra samotná.